Odunpazarı bölgesindeki tüm mahallelerde anahtarcı çilingir hizmeti verebilecek kapasitede olarak hizmet veren firmamız tüm semt ve mahallelerdeki anahtar ve kilit işlerinizde sizlere bir telefon kadar yakındır. Kapıyı açamadığınızda çilingir ihtiyacınızda odunpazarı çilingir firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Usta personellerimiz ve çilingir ekibimiz ile vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak kapı açma anahtar ve kilit değiştirme gibi anahtarcı çilingir hizmetlerini sizlere veriyoruz. Sizde anahtar ile kapıyı açamadığınızda yada anahtarları kaybettiğinizde ve evinize giremediğinizde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eskişehir odunpazarı çilingir servisimiz servis araçları ve motorize çilingir ekibi ile sizlerin hizmetindedir. Kilitli kalan ev kapısı, çelik kapı, otomobil ve para kasalarının açılması ve anahtar değişimleri firmamız tarafından usta personellerimize yaptırılmaktadır.

Odunpazarı Çilingir
Odunpazarı Çilingir

Eskişehir’de Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerinde anahtarcı ve çilingir işlerinizde aşağıdaki telefonlardan firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

05059335956 / 05422531649 / 02222206332

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

Sohbete katılın

6 yorum

  1. Çatı katında asansör dairesinin anahtarları kayboldu kapı açılıp yeni anahtar yaptırmak istiyorum. Yardıcı olursanız sevinirim

    1. Kamil bey asansör dairesindeki kapıyı ustalarımızı arasanız açar yeni göbek takarak yeni anahtarları size teslim ederiz. Bu işin mahiyeti hakkında tarafınıza bilgilendirme sağladım inceleyebilirsiniz.

  2. Aracımın kapısında anahtar kırıldı kırık anahtarı çıkartabiliyormusunuz yoksa sanayiye mi gitmem gerekir.

    1. Halil bey aracınız ile iş yerine gelirseniz kırık olan anahtarı çıkartmak için uğraşıyır size bir şekilde yardımcı olmaya çalışırız. Araç ile iş yerine bekliyoruz.

  3. Merhaba odunpazarı semtinde oturuyorum. Yeni taşındığımız için çelik kapının alt ve üst anahtarlarını değiştirmek istiyorum. Elinizde kale marka ürün var mı değiştirsek kaça mal olur?

    1. Rıza bey çelik kapının alt ve üst anahtarlarını kale marka olacak şekilde monytajlı fiyatını mail adresinize gönderdim inceleyebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir