Eskişehir çilingir olarak firmamız hafta içi ve hafta sonu kapıda kalanlar için kapı açma anahtar ve kilit değiştirme gibi hizmetleri sizlere sunarak sorunlarınızı gidermek için çalışmaktadır. Firmamız iş yerinde ise mekanik ve elektronik kapı kilitlerinin satış ve montajını yapmakta olup ihtiyacınız olan anahtar ve kilit sistemlerinin temini için çalışmaktadır. Firmamız 20 yılı aşkın bir zamandır anahtarcı çilingir sektöründe hizmet vermiş olup, babadan oğul’a geçen iş yerinde bu hizmetlerini vermeye devam etmektedir. İş yerimizde hırsızlara karşı geliştirilen mekanik ve elektronik kapı kilitleri ile sizlerin kapılarınızı hırsızlara karşı korumalı hale getiriyoruz. Eskişehir çilingir bünyesinde çalışan usta çilingirlerimiz ise servis araçları ile vereceğiniz adrese gelerek kapı açma, anahtar ve kilit değiştirme gibi hizmetleri sizlere sağlamaktadır.

Anahtar kapıyı açmadığında yada anahtarlar kapı arkasında kilit üzerinde takılı kaldığı için anahtarınız ile evinize giremediğiniz de firmamızdan bu konuda hizmet alabilir ve açılmayan ahşap veya çelik kapınızın açılması için ustalarımızdan çilingir hizmeti alabilirsiniz. Eskişehir çilingir anahtarcı olarak Tepebaşı ve Odunpazarı semtleri ile merkez mahallelerin tümünde anahtarcı çilingir hizmetini sizlere vermektedir. Bu iş için mobil çilingir araçlarımız ve motorlu çilingirlerimiz hizmetinizdedir. Tüm bu ürün ve hizmetlere ulaşmak için ise bizi aşağıdaki firma iletişim numaralarımızdan arayıp adresinizi yazdırarak usta talebinde bulunabilirsiniz.

05059335956 / 05422531649 / 02222206332

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır

Sohbete katılın

3 yorum

  1. Pazar günü seçim nedeni ile Eskişehir’e geleceğim ama Eskişehir’de otourduğum dairenin anahtarlarını bulumıyorum. Geldiğimde kapıyı açıp yeni anahtar veriyormusunuz?

    1. Erman bey pazar günü seçim haftası olduğu için bu gün hizmet veremeyebiliriz. İletişim numaramızdan önceden haber verirseniz sizin için usta ayarlamaya çalışırız. Kapı açma işlemi sonrasında yeni anahtar da takarak evinize o anahtarlar ile girmenizi sağlarız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir